Bergense Kunst Tiendaagse Veiling

Op de Bergense Kunst Tiendaagse Veiling, met schilderijen, gouaches, aquarellen en grafiek van o.a. de ‘Bergense School’ en tijdgenoten, zullen drie kunstwerken van Toon Kelder worden geveild. De veilingcatalogus is te koop (€ 10,-) op de veilinglocatie en bij de VVV. Veilinglocatie bereikbaar via: 06- 517889480.

Kijkdagen: woensdag 24 oktober t/m zaterdag 27 oktober van 12.00-17.00 uur

Veiling: Zondag 28 oktober 2012, aanvang: 14.00 uur in de Berger Scholengemeenschap, Rondelaan 34, Bergen. Ten overstaan van notaris Mr. H.M. Langereis uit Bergen.

Dit bericht was geplaatst in de categorie Nieuws, Uncategorized. Bookmark de permalink.